Intersnack Poland Sp. z o.o.

Aktualności

1. marca 2023

Złoty rating EcoVadis

dla Intersnack Group

EcoVadis, globalna platformy ratingowa w zakresie zrównoważonego rozwoju, przyznała złoty rating Intersnack Group. Uzyskana ocena jest efektem wkładu całęgo zespołu Intersnack Group w tworzenie pozytywnego wpływu.

24. listopada 2022

Wyróżnienie w Mixx Awards

dla marki Przysnacki

Aktywacja "Przysnacki Chrupać wolno... głośno w sieci" otrzymała wyróżnienie w konkursie Mixx Awards organizowanym przez IAB Polska. 

8. listopada 2022

Brąz Effie

dla marki Przysnacki

Po raz pierwszy marka Przysnacki została uhonorowana nagrodą Effie. Brązowa statuetka została przyznana marce w kategorii Launch/Relaunch za relaunch marki w 2021 roku.

15. września 2022

Superbrands

dla marek Felix i Przysnacki!

W ramach tegorocznej edycji badania Superbrands marki słonych przekąsek Felix i Przysnacki należące do Intersnack Poland otrzymały tytuł Superbrands 2022.

20. września 2020

Perły Rynku

dla produktów Intersnack Poland

Złota Perła Rynku w kategorii Chrupki i Chipsy, przypadła marce Przysnacki za produkt Chrupki z soczewicy o smaku paprykowym. Z kolei na trzecim miejscu wśród Słodkich i Słonych Przekąsek znalazła się marka Felix z produktem Crispers Jumbo.

30. marca 2020

Nowe biuro

Intersnack Poland

Dzięki zaangażowaniu wielu osób otworzyliśmy w marcu 2020 nowe biuro w Krakowie. Koncept biura został wypracowany wspólne z innymi pracownikami i uwzględniający obecne i przyszłej potrzeby firmy. Biuro znajduje się w północnej części Krakowa i jest dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami Krakowa oraz naszymi Zakładami.