Intersnack Poland Sp. z o.o.

Kadra Zarządzająca

Intersnack Poland

Jakub Rempel

Dyrektor Generalny, Prezes Zarządu

Jakub Rempel jest związany z Intersnack Poland od 2001 roku, kiedy to objął stanowisko Dyrektora Handlowego, by po 3 miesiącach zostać Dyrektorem Generalnym. Wcześniej pracował w strukturach sprzedaży Procter&Gamble oraz Pepsi Cola General Bottlers. 

Jakub Rempel jest absolwentem Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie.

Renata Galas-Nocoń

Dyrektor ds. Finansowych, Członek Zarządu

Renata Galas-Nocoń dołączyła do Intersnack Poland w 2007 roku obejmując stanowisko Dyrektora Finansowego. Wcześniej zbierała doświadczenie w koncernie Unilever w Polsce na stanowiskach w działach Kontrolingu, Zakupów i Łańcucha Dostaw.

Renata Galas-Nocoń ukończyła Akademię Ekonomiczną (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Krakowie oraz studia podyplomowe z zakresu Studiów Europejskich na Uniwersytecie Środkowoeuropejskim w Pradze. Renata posiada certyfikat CIMA w zakresie księgowości zarządczej.

Cezary Pawłowski

Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu


Cezary Pawłowski dołączył do Intersnack Poland (wówczas Felix Polska) w 2007 roku obejmując stanowisko Dyrektora Operacyjnego. Jest menedżerem z wieloletnim doświadczeniem, które zdobył między innymi w PepsiCo oraz DHL.

Cezary jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów podyplomowych w TiasNimbas Business School, ICAN Institute oraz SGH.

Agnieszka Krajewska-Pliwka

Dyrektor Marketingu Polska i Kraje Bałtyckie

Agnieszka Krajewska-Pliwka dołączyła do Intersnack Poland w 2012 roku, przynosząc doświadczenie zdobyte w działach marketingu firm Unilever i Tchibo. Stanowisko Dyrektora Marketingu objęła w 2020 roku.

Agnieszka jest z wykształcenia magistrem handlu zagranicznego; dyplom zdobyła na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada również tytuł Bachelors Degree Avans University w Bredzie w Holandii oraz dyplom Chartered Institute of Marketing (CIM) w obszarze Strategic Marketing.

Cezary Potocki

Dyrektor Sprzedaży Polska i Kraje Bałtyckie

Cezary Potocki w 2012 roku objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży i odpowiada za sprzedaż produktów brandowych Intersnack Poland. Wcześniej zdobywał doświadczenie w strukturach sprzedaży firm Felix Polska, Teekanne i Belvedere Group.

Cezary ma tytuł magistra na kierunku Turystyka zdobyty na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz tytuł MBA Polish Open University.

Krzysztof Potyrała

Dyrektor ds. Personalnych Polska i Kraje Bałtyckie

Krzysztof Potyrała objął stanowisko Dyrektora ds. Personalnych w 2015 roku przynosząc doświadczenie z obszarów sprzedaży oraz zarządzania zasobami ludzkimi z m.in.: Mars Polska, Avon czy Royal Ahold. 

Krzysztof jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunkach politologia i psychologia, oraz programu Executive Leadership Program w Harvard Business University. Krzysztof jest również certyfikowanym coachem oraz użytkownikiem MBTI.

Michał Rehlich

Dyrektor Handlowy

Michał Rehlich do zespołu dołączył w 2000 roku (wówczas Felix Polska) obejmując stanowisko Key Account Managera w dziale sprzedaży brandowej. Od 2007 roku jako Dyrektor Handlowy objął dział sprzedaży marek własnych w kolejnych latach rozszerzając zakres odpowiedzialności o zakresy Business-To-Business, Intercompany oraz rozwoju produktu. 

Michał jest absolwentem Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie.

Marcin Gorlach

Dyrektor ds. Logistyki

Marcin Gorlach dołączył do Intersnack Poland (wówczas Felix Polska) w 2007 jako Kierownik Produkcji w zakładzie w Słomnikach. W 2010 roku awansował na stanowisko Kierownika Zakładku, a w 2018 roku na stanowisko Starszego Kierownika Zakładu z odpowiedzialnością za zakłady w Słomnikach i w Radomiu. W 2022 roku Marcin objął stanowisko Dyrektora ds. Logistyki. Jego wcześniejsze doświadczenie obejmuje firmy Pepsico i Phillip Morris.

Marcin jest absolwentem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Uniwersytety Ekonomicznego w Krakowie, ma również tytuł MBA ESG University of Quebec i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.