Intersnack Poland Sp. z o.o.

Kariera w Intersnack

Dołącz do nas i wzrastajmy razem!

Happy divers Employees

W Intersnack cenimy i pielęgnujemy różnorodność ze względu na siłę i potencjał, którego jest źródłem. Stawiamy na współpracę, umożliwiamy naszym pracownikom przejęcie odpowiedzialności za to co robią i motywujemy się nawzajem do rozwoju. Robimy to, ponieważ wiemy, że aby stać się dużym graczem, trzeba najpierw opanować grę zespołową.

Jeśli chcesz stać się częścią naszej historii - dynamicznego sukcesu w branży FMCG - w Intersnack odnajdziesz dla siebie szereg możliwości. Dołącz do naszego zespołu, pomóż nam rosnąć i świętujemy razem wspólne sukcesy!

A happy Intersnack employee
A young Intersnack Employee
A goup of Intersnack employees taking a selfie

Intersnack, gdzie współpraca i przedsiębiorczość kreują zrównoważony sukces.

Jakakolwiek będzie Twoja rola, obiecujemy, że w Intersnack znajdziesz otwarte, przedsiębiorcze, odpowiedzialne i satysfakcjonujące miejsce pracy. 

Dołącz do nas i

wzrastajmy

razem

W Intersnack Poland mamy ponad 100 różnych stanowisk. Produkcja, inżyniera, sprzedaż, stanowiska biurowe - niezależnie od Twoich zainteresowań i doświadczenia, jest dla Ciebie miejsce w naszej firmie. Sprawdź dostępne oferty i dołącz do naszej paczki!

Aktualne oferty pracy

Szeroki wybór

Ofert pracy

Bezsprzecznie, ludzie są najcenniejszym zasobem naszej firmy. Staramy się zapewnić naszym pracownikom zarówno komfortowe waruni pracy, dobrą atmosferę i szeroko rozumiany rozwój. Pomagają nam w tym odpowiednio wypracowane systemy, procesy i narzędzia w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi:

  • Model Kompetencyjny Intersnack Poland
    Model to zestaw kompetencji i określająych je zachowań, jakie powinniśmy posiadać, aby organizacja mogła efektywnie funkcjonować i realizować swoje cele biznesowe. Model kompetencyjny pozwala również na rozwijanie umiejętności i kompetencji pracowników.
  • Ocena roczna
    Kluczowy proces związany z zarządzaniem ludźmi, którego fundamentem jest dialog pomiędzy pracownikiem a przełożonym.
  • Polityka rozwojowa-szkoleniowa
    Model rozwojowo-szkoleniowy ma służyć rozwojowi kwalifikacji i kompetencji naszych pracowników. Potrzeby szkoleniowe i rozwojowe identyfikujemy dwutorowo: podcza podsumowujących ocen rocznych i na bieżąco, gdy pojawiają się nowe zadania i projekty wymagające dodatkowych kompetencji. Wiedzę i nowe umiejętności uczestnicząc w szkoleniach zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Nasze cel -

wspólny wzrost!