Intersnack Poland Sp. z o.o.

30. marca 2022

Nowe biuro

Intersnack Poland w Krakowie

Dzięki zaangażowaniu wielu osób otworzyliśmy w marcu 2020 nowe biuro w Krakowie. Biuro mieści się w budynku Astris przy ulicy Promienistych 1.

Koncept biura został wypracowany wspólne z innymi pracownikami i uwzględniający obecne i przyszłej potrzeby firmy.

Biuro znajduje się w północnej części Krakowa i jest dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami Krakowa oraz naszymi Zakładami.

Zajmuje piętro 7 i 8 budynku klasy A. Posiada swobodny dostęp do tarasu na dachu budynku, 5 sal konferencyjnych wyposażonych w odpowiedni sprzęt do wideokonferencji, strefę relaksu i strefę gier, nowoczesne kuchnie i coffee pointy z doskonałą kawą. Biuro posiada bibliotekę Intersnack.

„Posiadanie” wewnętrznej biblioteki było jednym z pomysłów wypracowanych przez pracowników, w trakcie prac związanych z organizacją nowego biura. W „Intersnackowym” księgozbiorze znajdziecie zarówno pozycje z kategorii kulinaria, literatura dziecięca i inne, jak i ważne pozycje biznesowe (m.in. wydania Harvard Business Review, z zakresu zarządzania zespołem, doskonałości operacyjnej).

Co ważne, nasze biuro jest w duchu eco – wiele roślin, mech na ścianach, naturalne materiały.. i obowiązkowo segregacja śmieci!

Cały czas dążymy do tego, by być atrakcyjnym pracodawcą oraz by z roku na rok poprawiać przestrzeń do pracy.