Intersnack Poland Sp. z o. o. jest częścią międzynarodowego koncernu Intersnack Group, czołowego producenta słonych przekąsek na rynku europejskim. Aktualnie w dwóch zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 600 osób.

Największą wartością naszej firmy i źródłem jej sukcesu są nasi Pracownicy. Bez ich zaangażowania, kreatywności i determinacji nie udałoby się nam osiągnąć tak dynamicznego rozwoju i tak dobrych wyników. Tworzymy środowisko pracy, które sprzyja podejmowaniu nowych wyzwań i zapewnia naszym pracownikom ciągły rozwój kompetencji. W pracy cenimy życzliwość, uczciwość, przedsiębiorczość oraz przejrzystość działań. Wyznajemy zasadę, ze nie ma rzeczy niemożliwych. Staramy się zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, dlatego weekend zaczynamy w piątek już od godz. 15.00.

„Nie tylko pracą żyje człowiek”. Aby lepiej się poznać, rozumieć i polubić spotykamy się na imprezach i wyjazdach integracyjnych. Organizujemy wyjścia do teatrów krakowskich oraz zapraszamy na premierowe pokazy filmowe. Zgodnie z zasadą „w zdrowym ciele zdrowy duch” dbamy także o kondycję fizyczną naszych pracowników umożliwiając im udział w różnego rodzaju zajęciach sportowych i korzystanie z obiektów sportowych w całej Polsce.