Nasze produkty

Najlepszy smak to punkt odniesienia dla wszystkich naszych produktów, których źródłem są najwyższej jakości surowce i przyprawy.
Możesz dowiedzieć się więcej o naszych różnych rodzajach produktów klikajac na poniższe zdjęcia.

orzechy
chipsy
chrupki
paluszkiKrakersy

Orzechy

Od zarania dziejów orzechy były niezwykle istotną częścią diety człowieka. Powszechnie uznawane za źródło wielu cennych witamin i minerałów. Dzięki niskiej zawartości tłuszczów nasyconych są niezbędnym elementem każdej zdrowiej diety. Oferujemy największy wybór orzechów z całego świata, a najwyższa jakość produktów idzie w parze ze smakiem, dlatego w znajdziesz u nas orzechy solone, pieczone, aromatyzowane… po prostu pyszne! Spróbuj się oprzeć.

Chipsy

Do produkcji naszych chipsów stosujemy najwyższej jakości ziemniaki pochodzące głównie z zatwierdzonych przez nas europejskich gospodarstw. W procesie produkcji każdy ziemniak jest dokładnie myty, obrany i zbadany, aby zapewnić, że spełnia nasze wysokie standardy. Typ chipsów, które oferujemy zależy od sposobu, w jaki kroimy ziemniaki – delikatne lub grube plastry, marszczone lub gładkie – a potem pieczemy lub smażymy z najwyższą starannością.

 

 

Chrupki, prażynki i nie tylko…

Produkujemy szeroką gamę chrupek i prażynek, przygotowanych z takich składników jak ziemniaki, kukurydza, pszenica i inne zboża. Unikalne metody produkcji są wykorzystywane do tworzenia pysznych przekąsek, nie tylko chrupek i prażynek, ale również popcornu i chipsów tortilla.

Paluszki i krakersy

Wszystkie produkty pieczone powstają z ciasta z mąki wysokiej jakości, które jest walcowane w charakterystyczny kształt, a następnie pieczone.  Niektóre z nich są smakowe, inne są posypane solą
lub sezamem.