Jak przebiega proces rekrutacji?

Czujesz, że jedna z naszych ofert jest stworzona właśnie dla Ciebie? Jeśli chcesz się rozwijać, szybko przyswajasz wiedzę i czujesz w sobie ducha przedsiębiorcy, to aplikuj już teraz. Chętnie Cię poznamy! Proces rekrutacji jest kilkuetapowy. 

Etap I

Wszystko zaczyna się od CV. Prześlij nam je w odpowiedzi na jedno z ogłoszeń. Jeżeli wśród ofert pracy nie znajdujesz takiej, która Cię zainteresuje, możesz przesłać nam swoją aplikację na adres rekrutacja@intersnack.pl wraz z informacją w jakim dziale chcesz pracować. 

Etap II

Teraz  Twoje CV (oraz inne dokumenty) jest szybko weryfikowane przez nasz dział HR. Pracujemy sprawnie, więc nie potrwa to długo. Jeśli Twoje kompetencje  są zgodne z wymaganiami profilu, skontaktujemy się telefonicznie!

Etap III 

Tutaj mamy dwa etapy. Najpierw porozmawiasz z osobą z naszego działu HR. Potem spotkasz się już z bezpośrednim przełożonym.
Porozmawiamy o Twoich umiejętnościach, kompetencjach, dotychczasowym doświadczeniu oraz planach zawodowych. Możemy też sprawdzić Twoją wiedzę merytoryczną oraz znajomość języków obcych. Przedstawimy też szerzej naszą firmę oraz zakres obowiązków i nasze oczekiwania. W przypadku niektórych stanowisk stosujemy Assessment Center. Podczas kilkugodzinnego spotkania w siedzibie naszej firmy poprosimy Cię o rozwiązanie zadań pod okiem specjalistów pracujących w naszej organizacji. Typ zadań zależy oczywiście od stanowiska, na które aplikujesz.

Etap IV 

Możliwe, że zaprosimy Cię również do rozwiązania kilku testów on-line sprawdzających kompetencje. Spokojnie, jeśli spełniasz warunki z ogłoszenia, to bez problemu sobie poradzisz. Możliwe, że zaprosimy Cię również do rozwiązania kilku testów on-line sprawdzających kompetencje. Spokojnie, jeśli spełniasz warunki z ogłoszenia, to bez problemu sobie poradzisz. 

Etap V

 Ostatnim krokiem jest podjęcie decyzji. Jeśli  to właśnie Ty zostaniesz wybrany, to skontaktujemy się, żeby ustalić warunki zatrudnienia.  Każdy niezależnie od wyniku rozmowy dostanie od nas informację zwrotną.

Wierzymy, że siła naszego zespołu tkwi w kompetencjach naszych pracowników, a także w atmosferze, jaką kreują poprzez efektywną współpracę.