Proces rekrutacji

Wierzymy, że siła naszego zespołu tkwi w kompetencjach naszych pracowników, a także w atmosferze, jaką kreują poprzez efektywną i miłą współpracę. Dlatego tak uważnie i świadomie dobieramy ludzi do naszego zespołu.

Proces rekrutacji w Intersnack Poland składa się z kilku etapów. Aby zwiększyć swoje szanse w rekrutacji do naszej firmy postaraj się jak najlepiej przygotować do każdego z nich.

 

Etap I – PRZESŁANIE CV I LISTU MOTYWACYJNEGO

Pierwszym krokiem jest przesłanie CV i listu motywacyjnego. Uważnie zapoznaj się z ogłoszeniem i profilem poszukiwanych Kandydatów. Wypunktuj w CV najważniejsze informacje. W liście motywacyjnym w zwięzłej formie przekonaj nas do tego, że chcesz pracować właśnie u nas. Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego oraz przesłanie aplikacji na adres podany w ogłoszeniu.

Jeżeli wśród ofert pracy nie znajdujesz takiej, która Cię zainteresuje, możesz przesłać nam swoją aplikację na adres rekrutacja@intersnack.pl wraz z informacją w jakim dziale chcesz pracować lub wypełnić formularz aplikacyjny zamieszczony na naszej stronie. Rozpatrzymy ją w momencie pojawienia się wakatu na stanowisku, które będzie zgodne z Twoimi oczekiwaniami, kwalifikacjami i doświadczeniem.

 

Etap II – ANALIZA DOKUMENTÓW I PRESELEKCJA

Analizę dokumentów aplikacyjnych przeprowadza Dział Personalny. Jeśli Twoje kwalifikacje są zgodne z wymaganiami profilu, skontaktujemy się telefonicznie, aby przeprowadzić wstępną rozmowę. Po rozmowie podejmiemy decyzję, czy zaprosić Cię na spotkanie rekrutacyjne.

 

Etap III – ROZMOWY KWALIFIKACYJNE

Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane są w II etapach. Pierwszy etap to spotkanie z przedstawicielem działu HR, drugi to spotkanie z bezpośrednim przełożonym lub jeśli w I etapie przełożony uczestniczył w rozmowie – z menadżerem II stopnia.
Podczas rozmowy kwalifikacyjnej porozmawiamy o Twoich umiejętnościach, kompetencjach, dotychczasowym doświadczeniu oraz planach zawodowych. Sprawdzimy wiedzę merytoryczną oraz jeśli będzie taka potrzeba znajomość języków obcych. Przedstawimy szerzej naszą firmę,  jej kulturę organizacyjna, zakres i obowiązków na danym stanowisku oraz nasze oczekiwania wobec pracowników.

 

Etap IV – DECYZJA I INFORMACJA ZWROTNA

Ostatnim krokiem jest podjęcie decyzji o wyborze kandydata. Jeśli  to właśnie Ty zostaniesz wybrany, spotkamy się ponownie, żeby ustalić warunki zatrudnienia.  

Każda osoba niezależnie od wyniku rozmowy dostanie od nas informację zwrotną.