Kim jesteśmy?

Intersnack Poland Sp. z o. o. jest częścią międzynarodowego koncernu Intersnack Group, czołowego producenta słonych przekąsek na rynku europejskim. W Polsce Spółka znana jest głównie z marki Felix jako niekwestionowany lider na rynku orzeszków.

Aktualnie w dwóch zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników.

Nasza firma wciąż dynamicznie się rozwija! Czy chciałbyś rozwijać się wraz z nią? Myślisz o rozpoczęciu kariery w Intersnack Poland? Na tych stronach dowiesz się dlaczego warto u nas pracować, jak przebiega nasz proces rekrutacji, znajdziesz także aktualne oferty pracy.

Największą wartością naszej firmy i  źródłem jej sukcesu  są nie tylko znane produkty, ale przede wszystkim nasi  Pracownicy.  Bez  ich zaangażowania, kreatywności i determinacji  nie udałoby się nam  osiągnąć tak dynamicznego rozwoju  i tak dobrych wyników.

Tworzymy środowisko pracy, które sprzyja podejmowaniu nowych wyzwań i  zapewnia  naszym pracownikom możliwie największy rozwój. Staramy się, by każdy czuł się dobrze w naszym zespole. W pracy cenimy życzliwość, uczciwość, przedsiębiorczość oraz  przejrzystość działań.  Stale poszukujemy nowych rozwiązań. Wyznajemy zasadę, ze nie ma rzeczy niemożliwych.

Atmosfera w Intersnack daleka jest od  sztywności panującej w wielu korporacjach. Pracujemy w firmie, w której formalności i procedury ograniczamy do niezbędnego minimum. Znosimy bariery w bezpośredniej komunikacji, zwracamy się do siebie po imieniu. Poznajemy się dzięki gazetce „Newsnack” i wspólnie bawimy podczas imprez integracyjnych.  Szanujemy własne zdanie i cenimy  poczucie humoru. Wyróżnia nas umiejętność zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.